Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Sprawdzanie kart !

• autor: dragon70, 2015-05-31 21:34

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy swój ostatni mecz ligowy z drużyną Stegna Parchowo. Wynik boiskowy to 4 : 4 do przerwy 2 : 1 dla nas. Bramki strzelili Dawid Lipski, Wiktor Mientki oraz 2 Seweryn Mientki. Chyba normalnie bym tu nic nie pisał, ale jak zwykle po meczu odbył się spektakl z udziałem trenera Stegna Parchowo. Koronnym punktem tego spektaklu jest sprawdzanie kart, widać że remis w Parchowie oraz przegrana u nas to wystarczający powód żeby sprawdzać. My przegraliśmy z Lipniczanką oraz Brdą Przechlewo oraz 4 remisy z Piastem, Koralem itd. nawet przez myśl mi nie przeszło aby sprawdzać.W tych meczach nasi przeciwnicy grali dobrze i trzeba to uszanować. Na boisku trzeba pokazać że się jest lepszym, a stałe sprawdzanie kart co mecz uważam za dziecinną zabawę w chowanego. No ale jak ktoś lubi takie zabawy a są one zgodne z regulaminem rozgrywek to niech się duże dziecko bawi.

84 minuta !

• autor: dragon70, 2015-04-19 23:08

Bramka strzelona przez Wiktora Mientkiego w ostatniej 4 minuty doliczonego czasu przez sędziego to była bramka !. Bardzo dobrze grająca Chojniczanka prowadziła prawie cały mecz 1 : 0 nie popełniała błędu, aż do wspomnianej 84 minuty. Zejście obrońcy Bartosza Ważyńskiego nam to ułatwiło i wykorzystaliśmy ich jedyny poważny błąd w tym meczu i było 1 : 1 !. Sędzia po strzeleniu naszej wyrównującej bramki zakończył ten emocjonujący mecz. No cóż Chojniczanka miała prawie wygrany mecz, zabrakło może 30 sekund do końca. Wiktor Mientki wszedł 75 minucie meczu i 9 minut gry i ustalił wynik tego meczu i uratował naszej drużynie remis. "W życiu piękne są tylko chwile" to była jedna z nich, to jest piękno sportu. Wiktor jest debiutantem w naszej drużynie, dołączył do naszej drużyny w przerwie zimowej. Normalnie "Wejście Smoka" !

Przyłącz się do nas !

• autor: dragon70, 2014-10-20 19:17

Jesteś urodzony w latach 1998/99/2000 umiesz grać w piłkę nożną. Chcesz rywalizować z rówieśnikami z innych zespołów w lidze dołącz do nas. Odpowiadam na sensowne pytania w tym temacie pod adresem andriejvatos40@wp.pl.

Zapraszam trener Andrzej Kobus

• autor: dragon70, 2014-10-20 16:20

Nastała nowa moda w piłce nożnej, czyli jak nie wygrałeś meczu na boisku to sprawdzamy karty zawodnicze. Właściwie nic nowego bo przerabialiśmy to samo z Olivią Gdańsk w zeszłym sezonie przy remisie 1 : 1. Trener Olivii też takie metody preferował, jest to zgodne z Regulaminem Rozgrywek to niektóre zespoły w ramach rozpaczy - sprawdzają .....

Lider !

• autor: dragon70, 2014-10-20 10:26

Zakończyliśmy rozgrywki rundy jesiennej na 1 Miejscu. Zdobywając 21 pkt - 7 zwycięstw i 1 porażkę. Przegraliśmy u siebie pierwszy mecz z Lipniczanką Lipnica 2 : 1. Zdobyliśmy 22 bramki tracąc tylko 3. Gratulacje dla całej drużyny !

Trener Andrzej Kobus

Fotografia: Wiktoria Tyborska

Walkower !

• autor: dragon70, 2014-09-21 09:45

Mecz Stegna Parchowo 4 - 2 Chojniczanka z poprzedniej kolejki (13/14 września) został zweryfikowany przez Wydział Gier i Ewidencji jako walkower na korzyść drużyny z Parchowa a wynik został ustalony 4 : 0. Udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie Chojniczanki Chojnice.

Mecz Koral Dębnica 1 - 3 Piast Człuchów też z poprzedniej kolejki (13/14 września) został zweryfikowany jako walkower na korzyść drużyny Koral Dębnica a wynik ustalony 0 - 3 dla Dębnicy.